WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

30.11.2018 Wielkie otwarcie N-Parku W czwartek, 29 grudnia, został otwarty park handlowy w Starej Iwicznej, najnowsza inwestycja firmy Napollo. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz starostwa, gminy, miasta, instytucji powiatowych, gminnych i miejskich.
więcej>>
29.11.2018 29 listopada - uroczyste otwarcie N-Parku w Starej Iwicznej Pierwszy N-Park w aglomeracji warszawskiej otwiera się 29 listopada tego roku w Starej Iwicznej, gmina Lesznowola. W dniu otwarcia na klientów czekają liczne atrakcje, w tym konkursy, pokazy artystyczne i kulinarne a także animacje dla dzieci. N-Park to nie tylko przestrzeń zakupów, ale także własna pasieka i oryginalnie zaaranżowana zieleń, którą klienci będą mogli się cieszyć już od lata przyszłego roku.
więcej>>
16.10.2018 Start budowy drugiego N-Parku we Wrocławiu Rozpoczęła się budowa drugiego we Wrocławiu N-Parku firmy NAPOLLO. Obiekt typu convenience o powierzchni 5500 mkw. najmu pomieści ok. 14 sklepów. Obok znajdzie się stacja benzynowa Orlen. Planowane otwarcie centrum to przełom III i IV kwartału przyszłego roku.
więcej>>