WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

15.10.2018 Przegląd zdrowia w Galerii Renova W najbliższą sobotę, 20 października, w Galerii Renova odbędzie się wydarzenie, które ma na celu popularyzację wiedzy na temat profilaktyki nowotworu oraz promocji zdrowego trybu życia. Gościem specjalnym wydarzenia będzie: Agnieszka Witkowicz-Matolicz - autorka książki "Niezwykłe dziewczyny. Rak nie odebrał im marzeń". Partnerami wydarzenia są Cosmedica, Magodent, fundacja Onkocafe i DKMS, Stowarzyszenie Amazonek Warszawa-Targówek "Feniks".
więcej>>
09.10.2018 NAPOLLO planuje budowę pierwszego N-Parku na Pomorzu NAPOLLO zabezpieczyło grunt pod kolejny park handlowy typu convenience, który powstać ma w Gdańsku, w Oruni Górnej. Ruszył proces komercjalizacji nowego projektu, a otwarcie zaplanowane jest na 2020 r.
więcej>>
27.09.2018 Start Gniezno w Galerii Piastovej W czwartek 27 września w Galerii Piastovej odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowani zostali partnerzy główni  Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego, a także ogłoszono składy poszczególnych zespołów. Jest to pierwsze wydarzenie w ramach rozpoczętej współpracy pomiędzy Start Gniezno a Galerią Piastovą.