WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

29.05.2018 Bogaty kalendarz imprez w galeriach handlowych NAPOLLO Już 1 czerwca rusza Wyspa Wakacyjnych Niespodzianek w Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim, gdzie za dokonane zakupy można odbierać wakacyjne upominki. Akcja potrwa przez tydzień. Z kolei w Galerii Piastovej w Gnieźnie 3 czerwca na wszystkie dzieci czeka dzień pełen magii i przygód w baśniowej krainie Uprowadzonej Księżniczki. Galeria Renova w Warszawie natomiast przygotowała 9 czerwca piłkarską imprezę w związku z rozpoczynającym się Mundialem.
więcej>>
24.05.2018 Domino's Pizza w parku handlowym N-Park przy ul. Gagarina we Wrocławiu Nowy lokal Domino's Pizza został otwarty w maju w parku handlowym wygodnych zakupów N-Park we Wrocławiu. Wśród najemców centrum, o powierzchni najmu 2,6 tys. mkw., znajdują się już m.in. Rossmann, PEPCO, Kakadu, Bacówka Towary Tradycyjne i Fitness Academy. Inwestorem N-Parku, który został uruchomiony pod koniec 2017 roku, jest NAPOLLO.
więcej>>
09.05.2018 Martes Sport w N-Parku Stara Iwiczna / Piaseczno. Prace budowlane przekroczyły półmetek. Na przełomie III i IV kwartału tego roku zaplanowane jest otwarcie N-Parku na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna, w aglomeracji warszawskiej. Obecny poziom komercjalizacji projektu to ponad 95%. W ostatnim czasie umowę najmu podpisał Martes Sport. Inwestorem i deweloperem obiektu jest NAPOLLO.
więcej>>