WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

09.05.2018 Otwarcie Żabki w Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny Na początku maja w Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny został uruchomiony sklep sieci Żabka, który zajmuje ponad 100 mkw. powierzchni. Wśród najemców centrum, którego właścicielem jest firma NAPOLLO, znajdują się również m.in.: Pepco, KiK, Media Expert, Rossmann oraz apteka Duos.
więcej>>
12.04.2018 NAPOLLO na Shopping Center Forum Podczas tegorocznej edycji Shopping Center Forum Spring 2018 po raz kolejny obecna jest firma NAPOLLO. Prezentowane są projekty z portfela firmy jak Galeria Piastova w Gnieźnie otwarta 5 kwietnia tego roku oraz parki handlowe typu convenienice (N-PARK) w Piasecznie/Starej Iwicznej, we Wrocławiu, ul. Maślicka/Królewiecka i Warszawie, ul. Trakt Brzeski.
05.04.2018 Galeria Piastova uroczyście otwarta W czwartek, 5 kwietnia, o godz. 11.00 została oficjalnie otwarta Galeria Piastova w Gnieźnie. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz miasta, na czele z Prezydentem Miasta, Panem Tomaszem Budaszem, starostwa, rady miasta, insytucji miejskich oraz powiatowych a także przedstawicieli inwestora i dewelopera firmy Napollo.
więcej>>