WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

05.07.2018 Nowi najemcy w N-Parku w Warszawie, przy ul. Trakt Brzeski Marki Hebe i Calypso Fitness Club zajmą łącznie blisko 1500 mkw. powierzchni najmu w parku handlowym wygodnych zakupów N-Park przy ul. Trakt Brzeski w Warszawie. Obecny poziom komercjalizacji to ponad 50%. Planowane otwarcie centrum, którego inwestorem jest NAPOLLO, to I połowa 2019 r.
więcej>>
29.05.2018 Bogaty kalendarz imprez w galeriach handlowych NAPOLLO Już 1 czerwca rusza Wyspa Wakacyjnych Niespodzianek w Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim, gdzie za dokonane zakupy można odbierać wakacyjne upominki. Akcja potrwa przez tydzień. Z kolei w Galerii Piastovej w Gnieźnie 3 czerwca na wszystkie dzieci czeka dzień pełen magii i przygód w baśniowej krainie Uprowadzonej Księżniczki. Galeria Renova w Warszawie natomiast przygotowała 9 czerwca piłkarską imprezę w związku z rozpoczynającym się Mundialem.
więcej>>
24.05.2018 Domino's Pizza w parku handlowym N-Park przy ul. Gagarina we Wrocławiu Nowy lokal Domino's Pizza został otwarty w maju w parku handlowym wygodnych zakupów N-Park we Wrocławiu. Wśród najemców centrum, o powierzchni najmu 2,6 tys. mkw., znajdują się już m.in. Rossmann, PEPCO, Kakadu, Bacówka Towary Tradycyjne i Fitness Academy. Inwestorem N-Parku, który został uruchomiony pod koniec 2017 roku, jest NAPOLLO.
więcej>>