WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

09.05.2018 Martes Sport w N-Parku Stara Iwiczna / Piaseczno. Prace budowlane przekroczyły półmetek. Na przełomie III i IV kwartału tego roku zaplanowane jest otwarcie N-Parku na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna, w aglomeracji warszawskiej. Obecny poziom komercjalizacji projektu to ponad 95%. W ostatnim czasie umowę najmu podpisał Martes Sport. Inwestorem i deweloperem obiektu jest NAPOLLO.
więcej>>
09.05.2018 Otwarcie Żabki w Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny Na początku maja w Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny został uruchomiony sklep sieci Żabka, który zajmuje ponad 100 mkw. powierzchni. Wśród najemców centrum, którego właścicielem jest firma NAPOLLO, znajdują się również m.in.: Pepco, KiK, Media Expert, Rossmann oraz apteka Duos.
więcej>>
12.04.2018 NAPOLLO na Shopping Center Forum Podczas tegorocznej edycji Shopping Center Forum Spring 2018 po raz kolejny obecna jest firma NAPOLLO. Prezentowane są projekty z portfela firmy jak Galeria Piastova w Gnieźnie otwarta 5 kwietnia tego roku oraz parki handlowe typu convenienice (N-PARK) w Piasecznie/Starej Iwicznej, we Wrocławiu, ul. Maślicka/Królewiecka i Warszawie, ul. Trakt Brzeski.