WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

09.10.2018 NAPOLLO planuje budowę pierwszego N-Parku na Pomorzu
N-Park w Gdańsku zlokalizowany będzie między ulicami Małomiejską i Kadmową. Dwupoziomowy obiekt, o powierzchni ok. 3700 mkw., pomieścić ma ofertę spożywczą, drogeryjną, modę rodzinną, salon z elektroniką. Asortyment poszerzony będzie o usługi i infrastrukturę, które sprzyjać będą dłuższym wizytom w centrum podobnie jak planowane działania związane z włączaniem się w lokalne inicjatywy integrujące społeczność. Obiekt wkracza w dobrze rozwiniętą tkankę miejską z funkcją mieszkaniową - obok znajdują się licznie osiedla i wciąż powstają nowe - co umożliwia realizację tych założeń.

Inwestycja powstanie w Oruni Górnej liczącej ok. 24 tys. mieszkańców. Jest to miejsce dobrze skomunikowane z obwodnicą trójmiejską oraz główną arterią komunikacyjną Trójmiasta (DK 91/E75), która przebiega również przez całą dzielnicę (Trakt św. Wojciecha).

"- Inwestycja w Gdańsku jest kolejnym krokiem w realizacji przez NAPOLLO strategii budowy portfela centrów i parków wygodnych zakupów w najważniejszych aglomeracjach Polski, który do roku 2020 włącznie ma przekroczyć poziom 100 tys. mkw. GLA." - powiedziała Katarzyna Rzetecka, Członek Zarządu NAPOLLO i Dyrektor Pionu Inwestycji Komercyjnych. "- N-Park w Gdańsku powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie licznych osiedli mieszkaniowych i spełniać będzie rolę codziennej destynacji zakupowej, usługowej i spędzania czasu dla okolicznych mieszkańców. Dodatkowo, dzięki doskonałej komunikacji tranzytowej może stać się także miejscem zakupów 'po drodze', co ułatwi wygodny parking i szybka komunikacja z ulicami dojazdowymi". - dodaje Katarzyna Rzetecka.

NAPOLLO jeszcze w tym roku uruchomi pierwszy N-Park w aglomeracji warszawskiej, na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna. Wśród najemców centrum znajdują się m.in. Super-Pharm, Smyk, RTV EURO AGD, Pepco, Jysk, Martes Sport, Pizza Hut czy LUX MED. Na przyszły rok zaplanowane są otwarcia kolejnych N-Parków we Wrocławiu oraz w Warszawie.