WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

08.05.2019 Media Expert nowym najemcą N-Parku we Wrocławiu
Salon Media Expert zajmie powierzchnię ok. 700 mkw. Obecny poziom najmu obiektu przekroczył w ten sposób poziom 95%. Otwarcie drugiego N-Parku we Wrocławiu, którego inwestorem jest firma Napollo, zaplanowane jest w III kwartale tego roku.

N-Park przy ul. Maślickiej to drugi park handlowy pod tą marką we Wrocławiu - pierwszy został otwarty w listopadzie 2017 r., przy ul. J. Gagarina. Nowe centrum powstaje między ulicami Maślicką i Królewiecką, posiada przestronny parking naziemny, a tuż przy wjeździe na teren realizowana jest stacja benzynowa Orlen. W sąsiedztwie został już uruchomiony sklep z kategorii DIY. Nowa umowa najmu, podpisana pod koniec kwietnia z elektromarketem Media Expert, obejmuje powierzchnię ok. 700 mkw. Tym samym poziom wynajęcia obiektu, o powierzchni ponad 5500 mkw., przekroczył 95%. W centrum otwartych zostanie łącznie ok. 13 lokali handlowo - usługowych oraz gastronomia. Wśród najemców znajdują się m.in. Stokrotka, Rossmann, Action, KiK, KFC, Fitness Academy.

" - N-Park to wygodne zakupy, usługi i gastronomia blisko domu klienta. Centrum powstaje w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, z ponad 33 tys. osób znajdujących w bezpośredniej strefie oddziaływania obiektu, tj. do 10 minut drogi." - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. "- Oferta sprzętu elektronicznego oraz AGD doskonale wpisuje się w charakter N-Parku oferującego asortyment w głównych kategoriach produktowych, zaspokajający zarówno codzienne potrzeby zakupowe jak i incydentalne oraz specjalistyczne." - dodaje Dorota Beltrani.

Otwarcie N-Parku przy ul. Maślickiej przewidziane jest na III kw. tego roku. W kwietniu rozpoczął się proces przekazywania lokali najemcom, którzy rozpoczynają prace wykończeniowe na swoich powierzchniach. Obiekt we Wrocławiu będzie drugim N-Parkiem otwartym w tym roku przez Napollo, po centrum przy ul. Trakt Brzeski w Warszawie, uruchomionym w kwietniu. Z kolei w następnych dwóch latach zaplanowane są otwarcia N-Parków m.in. w Gdańsku i na granicy Wrocławia i Łanów.