WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

30.05.2019 Biedronka otwarta w N-Parku w Warszawie
W czwartek, 30 maja, uruchomiony został sklep "Biedronka" w N-Parku zlokalizowanym w Warszawie, przy ul. Trakt Brzeski. W obiekcie działają już drogeria Hebe i fitness klub Zdrofit, wkrótce otwarty zostanie także sklep zakładów mięsnych Stanisławów.

N-Park przy ul. Trakt Brzeski to kameralne centrum typu convenience zlokalizowane przy drodze wojewódzkiej nr 2, w dzielnicy Warszawa - Wesoła. Obok znajduje się stacja benzynowa, restauracja typu ?Drive? popularnej sieci oraz hotel. Sklep spożywczy Biedronka zajmuje powierzchnię ok. 1100 mkw. Z kolei Hebe i klub fitness Zdrofit to łącznie blisko 1500 mkw.

"- Centrum przy ul. Trakt Brzeski powstało przy ruchliwej arterii komunikacyjnej, w otoczeniu gęstej zabudowy mieszkaniowej, w bliskim sąsiedztwie Sulejówka, co sprawia, że jest to zarówno koncept oferujący codzienne, wygodne zakupy i potrzebne usługi blisko domu klienta jak również spełnia potrzeby klienta tranzytowego." - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. "- Obok oferty spożywczej, drogeryjnej i fitness, w obiekcie zaplanowane są usługi i gastronomia, np. cukiernia czy piekarnia. Obecnie do wynajęcia pozostały 2 ostatnie lokale o powierzchni 100 mkw. i 600 mkw. z możliwością podzielenia na 2-3 mniejsze lokale." - dodaje Dorota Beltrani.

W sierpniu tego roku zostanie otwarty kolejny N-Park we Wrocławiu przy ul. Maślickiej. W obiekcie o powierzchni blisko 5500 mkw. znajdą się m.in. Stokrotka, Rossmann, KIK, KFC, Action, Media Expert klub Fitness Academy. Obok powstaje stacja benzynowa Orlen. W kolejnym, 2020 r., zaplanowane są nowe otwarcia m.in.: w Gdańsku, Łanach k. Wrocławia czy Gorzowie Wielkopolskim.