WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
AKTUALNOŚCI
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

19.06.2019 New Look w N-Parku w Starej Iwicznej
W N-Parku w Starej Iwicznej (na granicy z Piasecznem) otwarty został salon fryzjersko-kosmetyczny New Look. Zajął powierzchnię 79 mkw. N-Park w Starej Iwicznej, w aglomeracji warszawskiej, działa od listopada ubiegłego roku. Jego inwestorem jest firma Napollo.

Wśród najemców obiektu znajdują się m.in.: RTV EURO AGD, Martes Sport, Smyk, Super-Pharm, Pepco, Jysk, Kakadu, Top Secret, Świat Książki. Funkcjonują również placówka LUX MED oraz restauracja Pizza Hut. Na przełomie sierpnia i września tego roku otwarty zostanie market spożywczy ALDI.

W salonie fryzjersko-kosmetycznym New Look świadczone są profesjonalne usługi fryzjerskie oraz manikiurzystki. Wszystkie usługi wykonywane są przy użyciu tylko najwyższej klasy kosmetyków pielęgnacyjnych i stylizacyjnych firm Wella, Indigo, Semilac.

" - Oferta N-Parku to szeroki asortyment produktów nie tylko w kategorii convenience, ale również charakterystycznych dla zakupów incydentalnych i specjalistycznych." - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie Napollo. " - Salon fryzjersko-kosmetyczny bardzo dobrze wpisuje w ofertę usług lokalnych, adresowanych przede wszystkim do stałych klientów - mieszkańców okolicznych osiedli". - dodaje Dorota Beltrani. N-Park w Starej Iwicznej znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych w gminie i jednocześnie drodze wojewódzkiej 721. Posiada parking naziemny na ok. 250 samochodów. Dla wygody odwiedzających do wszystkich placówek handlowych wejścia zorganizowane są bezpośrednio z zewnętrznego, zadaszonego pasażu pieszego, przyległego do parkingu. Na terenie N-Parku znajdują się miejsca do siedzenia i odpoczynku, stojaki rowerowe oraz stanowiska ładowania pojazdów elektrycznych.