WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
AKTUALNOŚCI
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

07.08.2019 Melman - sklep zoologiczny nowym najemcą w Galerii Piastovej
Do grona najemców Galerii Piastovej w Gnieźnie dołączy marka Melman. Sklep zoologiczny zajmie ostatnią wolną powierzchnię 93 mkw. Salon otwarty będzie od września.

Galeria Piastova zlokalizowana jest u zbiegu ulic Witkowskiej i Składowej w Gnieźnie, w odległości ok. 1 km od ścisłego centrum miasta. Powierzchnia całkowita wynosi blisko 10 tys. mkw., powierzchnia najmu - ok. 8 tys. mkw. Najemcami centrum są m.in. Intermarché, Martes Sport, CCC, KiK, PEPCO, RTV EURO AGD, Hebe, Empik, KS Sport, Gatta, Top Secret.

"- Oferta Galerii Piastovej jest kompaktowa i obejmuje marki z najważniejszych segmentów handlu od spożywczych, poprzez modę rodzinną, kategorię zdrowie i uroda, sport, elektronikę na usługach i gastronomii kończąc." - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie NAPOLLO. " - Sklep zoologiczny doskonale wpisuje się w ofertę profilowaną i hobbystyczną, która w centrach codziennych zakupów również cieszy się powodzeniem." - dodaje Dorota Beltrani.

Galeria Piastova jest obiektem parterowym, do którego przylega parking naziemny na ok. 380 miejsc, a obok znajduje się sklep z kategorii DIY. Jest drugą inwestycją NAPOLLO na terenie Wielkopolski, po zakupie centrum handlowego przy ul. Promienistej w Poznaniu, oraz kolejnym projektem w formacie galerii handlowej w portfelu firmy, obok Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim i Galerii Renova w Warszawie.