WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
AKTUALNOŚCI
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

03.09.2019 Otwarcie marketu ALDI w N-Parku w Starej Iwicznej
Park handlowy N-Park w Starej Iwicznej w aglomeracji warszawskiej, o powierzchni najmu 8000 mkw., został uruchomiony 29 listopada ubiegłego roku. Działają tu salony takich marek jak m.in. RTV EURO AGD, Martes Sport, Smyk, Super-Pharm, Pepco, Jysk, Kakadu, Top Secret, Świat Książki. Otwarta została również placówka LUX MED oraz Pizza Hut.

Market ALDI zajmie powierzchnię ok. 1400 mkw. Marka ALDI to niemiecka sieć dyskontów, licząca obecnie w Polsce 132 sklepy i stale się rozwijająca. Obecnie zatrudnia prawie 2500 pracowników. Niezmienne od 100 lat firma stawia na jakość, produkt i cenę, nieustanne poszerzanie asortymentu oraz zapewnianie klientom pozytywnych doświadczeń zakupowych. ALDI wysoko ceni również długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Asortyment sieci to bogata oferta produktów świeżych, jak owoce i warzywa czy pieczywo wypiekane na miejscu oraz od lokalnych dostawców. Na półkach klienci znajdą również niezawodne marki własne sieci, a także produkty markowe znane na polskim rynku czy pochodzące od lokalnych oraz regionalnych dostawców. Marka ALDI znana jest też z czasowych atrakcyjnych ofert non-food, w tym akcesoriów kuchennych, przedmiotów codziennego użytku czy odzieży. Klienci, którzy odwiedzą nowo otwarty sklep ALDI w N-Parku mogą spodziewać się licznych promocji cenowych, degustacji oraz atrakcji dla dzieci z okazji otwarcia.

"- Oferta N-Parku została sprofilowana według lokalnych potrzeb z uwzględnieniem bogatego otoczenia konkurencyjnego. Wraz z marketem spożywczym renomowanej marki, jaką jest ALDI, nie tylko doskonale wpisuje się w codzienną funkcję zakupową obiektu, ale stanowi też kompletny mix optymalnego asortymentu dla tej lokalizacji" - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie Napollo. "- N-Park to również szerokie spektrum doświadczeń. Oryginalna modernistyczna bryła z wielkimi przeszkleniami, rozwiązania wspierające charakterystykę budynku pasywnego oraz organizacja terenów zielonych, w tym kwietnej łąki, z własną pasieką wspierają ideę odpowiedzialnego społecznie budownictwa i bioróżnorodności, którą realizuje N-Park." - dodaje Dorota Beltrani.

N-Park w Starej Iwicznej znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych w gminie i jednocześnie drodze wojewódzkiej 721. Posiada parking naziemny na ok. 250 samochodów. Dla wygody odwiedzających do wszystkich placówek handlowych wejścia zorganizowane są bezpośrednio z zewnętrznego, zadaszonego pasażu pieszego, przyległego do parkingu. Na terenie N-Parku znajdują się miejsca do siedzenia i odpoczynku, stojaki rowerowe oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

W aglomeracji warszawskiej działają obecnie dwa N-Parki w Starej Iwicznej oraz w dzielnicy Wesoła, przy ul. Trakt Brzeski, który został uruchomiony w tym roku. W sierpniu tego roku zostanie również otwarty drugi N-Park we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej 216.