WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

09.04.2019 Napollo na Shopping Center Forum Podczas tegorocznej edycji Shopping Center Forum Spring 2019 po raz kolejny obecna jest firma NAPOLLO. Prezentowane są projekty z portfela firmy jak Galeria Renova w Warszawie, Galeria Piastova w Gnieźnie oraz parki handlowe typu convenienice (N-PARK) we Wrocławiu, ul. Maślicka/Królewiecka, Warszawie, ul. Trakt Brzeski oraz Gdańsku ul. Małomiejska/Kadmowa.
03.04.2019 Otwarcie N-Parku w Warszawie przy ul. Trakt Brzeski N-Park w Warszawie, przy ul. Trakt Brzeski, otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Otwarcie zaplanowane jest na 4 kwietnia. W pierwszej kolejności uruchomione zostaną drogeria Hebe i klub fitness Zdrofit, następnie sklep spożywczy Biedronka i sklep zakładów mięsnych Stanisławów.
więcej>>
02.04.2019 Action najemcą N-Parku we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej Sklep Action zajmie powierzchnię ok. 900 mkw. Będzie to jedna z pierwszych placówek we Wrocławiu, obecnie na terenie Polski działa blisko 30 salonów. Otwarcie N-Parku przy ul. Maślickiej, którego inwestorem jest Napollo, zaplanowane jest na III kwartał tego roku.
więcej>>