ZAKUP DZIAŁEK
  KOMERCJALIZACJA
 

CENTRUM ZAKUPÓW

Nazwa:Centrum ZakupówLokalizacja:Bielsk PodlaskiAdres:ul. J. Piłsudskiego 31 A-BPowierzchnia najmu:4800 m2Liczba miejsc parkingowych:120Data otwarcia:2015Główni najemcy:Rossmann, Cosmedica, Pepco, CCC, KIK, Smyk, RTV EURO AGD, Martes Sport, JYSK
Park handlowy Centrum Zakupów Bielsk Podlaski zlokalizowany jest w centralnej części miasta, przy al. J. Piłsudskiego, która jest częścią drogi krajowej nr 19.

Oferta centrum jest kompleksowa a jednocześnie zaaranżowana w kompaktowej i wygodnej formule sprzyjającej codziennym odwiedzinom. Każda z istotnych dla bieżących zakupów branż jest tu obecna, od mody, obuwia, akcesoriów poprzez asortyment sportowy, hobby, zdrowie i uroda, elektronikę, wyposażenie wnętrz po artykuły specjalistyczne, niemowlęce, dziecięce i zabawki.

W dwóch budynkach centrum działają m.in. lokale sieci Rossmann, Cosmedica, KiK, Pepco, CCC, Jysk, Martes Sport, RTV EURO AGD, Smyk.

Otwarcie Centrum odbyło się 5 grudnia 2015 roku. Od tego czasu obiekt stał się jedną z kluczowych destynacji zakupowych w mieście, czemu sprzyja zarówno przekrojowa oferta jak i doskonała lokalizacja - w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych i przy głównym trakcie komunikacyjnym miasta.

LOKALIZACJA

WYNAJEM

AGATA GRYMUZA Manager ds. Komercjalizacji a.grymuza@napollo.pl kom.: 665 101 906
JUSTYNA WĄSOWSKA Manager ds. Komercjalizacji j.wasowska@napollo.pl kom.: 602 123 999

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

KAMILA KLINCEWICZ Kierownik ds. Zarządzania Nieruchomościami k.klincewicz@napollo.pl kom.: 519 031 414

ZARZĄDCA

KAMILA KLINCEWICZ Kierownik ds. Zarządzania Nieruchomościami k.klincewicz@napollo.pl kom.: 519 031 414