WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
  WYŚLIJ
ZAPYTANIE
 

APARTAMENTY NIEMCEWICZA 19

Nazwa:Apartamenty Niemcewicza 19 Lokalizacja:Ochota, Warszawa Adres:ul. Niemcewicza 19 Liczba budynków:1 Liczba pięter:5 Liczba mieszkań:56 Powierzchnie mieszkań:od 45 do 123 m2 Liczba miejsc garażowych:81 Lokale usługowe:6 Termin realizacji:II kw. 2022 r.
Apartamenty Niemcewicza 19 na Starej Ochocie to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Cisza okolicznych uliczek i zielonych skwerów, a jednocześnie warszawskie city na wyciągnięcie ręki stanowią o idealnym połączeniu różnych wymiarów życia. Doskonała infrastruktura społeczna, kulturalna i komunikacyjna pozwala korzystać ze wszystkich udogodnień metropolii, a kameralna atmosfera dzielnicy sprawia, że można tu wypocząć od miejskiego zgiełku.

Architektura Apartamentów Niemcewicza 19 nawiązuje do najlepszych tradycji budownictwa dwudziestolecia międzywojennego. Modernistyczna bryła obłożona szlachetnym piaskowcem, panoramiczne okna i loggie - to charakterystyczne elementy architektury Apartamentów Niemcewicza 19. Inwestycja pod względem urbanistycznym, wraz z sąsiednim budynkiem Apartamentów Niemcewicza 17, dopełnia cały kwartał zabudowy między ulicami Niemcewicza, Poniecką, Słupecką i Odrzykońską.

Całe założenie obejmuje realizację wielorodzinnego budynku mieszkalnego o wysokim standardzie wraz z przestronnym deptakiem ze starannie zaaranżowaną zielenią i miejscami do wypoczynku. Połączy on wyłącznie dla ruchu pieszego ulice Niemcewicza i Odrzykońską. Wejścia do Apartamentów Niemcewicza 19 zaprojektowano od strony pasażu, aby zapewnić mieszkańcom poczucie intymności.
W ofercie sprzedaży dostępnych jest 56 mieszkań. Na terenie inwestycji powstanie dwupoziomowy parking podziemny. Na parterze zaplanowano lokale usługowe.

Oferowane mieszkania są funkcjonalnie rozplanowane, z czytelnie wydzieloną strefą dzienną i nocną. Szeroka gama metraży gwarantuje wybór powierzchni odpowiadających zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów. Konstrukcja budynku umożliwia łączenie lokali. W ofercie znajdują się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od ok. 45 do ok. 123 mkw. Wszystkie apartamenty wyposażone są w loggie lub tarasy.

Mała liczba mieszkań w każdej klatce zapewni poczucie prywatności. Cichobieżne windy i doskonała izolacja akustyczna sprawią, że nic nie zakłóci spokoju mieszkańców. Dbałość o detal i wykończenie przestrzeni mieszkalnej gwarantuje komfort życia.

LOKALIZACJA

BIURO SPRZEDAŻY

Adres: ul. Niemcewicza 17, apartament nr. 5
Godziny pracy Biura Sprzedaży:
pon. - pt.: 9:00 - 17:00, po wcześniejszym potwierdzeniu; możliwe też indywidualne umówienie się w preferowanym terminie. Spotkania również on-line wideo / chat poprzez: www.niemcewicza19.pl; dostępne rezerwacje on-line przez wyszukiwarkę apartamentów na www.niemcewicza19.pl oraz zdalne podpisywanie umów rezerwacyjnych.
tel.: 22 274 18 09

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

MAGDALENA WODOWSKA m.wodowska@napollo.pl kom.: 519 031 167 WYŚLIJ ZAPYTANIE
GRZEGORZ SKAWSKI g.skawski@napollo.pl kom.: 519 031 165 WYŚLIJ ZAPYTANIE