WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
  WYŚLIJ
ZAPYTANIE
 

DOM POD SZÓSTKĄ

Nazwa:Dom Pod Szóstką Lokalizacja:Żoliborz, Warszawa Adres:ul. Ficowskiego 6 Liczba budynków:1 Liczba pięter:3 Liczba mieszkań:105 Powierzchnie mieszkań:od 29 do 96 m2 Liczba miejsc garażowych:130 Lokale usługowe:2 Termin realizacji:II kw. 2020 r.
Dom Pod Szóstką powstaje w spokojnej, zielonej okolicy przy ulicy Ficowskiego 6 na warszawskim Żoliborzu. Jest to cicha, osiedlowa ulica oddalona o ok. 200 m od ulicy Powązkowskiej. Otoczenie sprzyja odpoczynkowi a zarazem oferuje dobrą infrastrukturę - dzielnica cały czas dynamicznie się rozwija.

W pobliżu inwestycji przebiegają trasy licznych linii autobusowych łączące lokalizację zarówno z Centrum, jak i dalszą częścią Żoliborza. Kilka przystanków autobusowych dzieli Dom Pod Szóstką od placu Wilsona i stacji 1 linii metra. Zaledwie kilka minut zajmuje dojazd samochodem do centrum miasta oraz do trasy szybkiego ruchu S8/Armii Krajowej.

W okolicy znajdują się centra rozrywkowo-handlowe: Arkadia oraz Klif, modne bary i restauracje, przedszkola i szkoły oraz punkty usługowe. To, co charakteryzuje tę część Warszawy, to liczne parki oraz zieleń w bezpośrednim i dalszym sąsiedztwie: Sady Żoliborskie, Park Olszyna, Lasek na Kole.
Dom Pod Szóstką wyróżnia kameralny charakter. W 3-piętrowym budynku powstanie 105 mieszkań o przemyślanych rozkładach i powierzchni od 29 do 96 m2. Projekt, zarówno swoją niewielką skalą, jak i elegancką architekturą nawiązuje do tradycyjnej zabudowy Żoliborza.

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji wewnętrzny dziedziniec z zielenią i małą architekturą. W garażu podziemnym, obok miejsc parkingowych, planowane są komórki lokatorskie. Projekt przewiduje mieszkania o wysokości 2,75 m, duże przeszklenia okienne od podłogi do sufitu i starannie wykończone części wspólne.

LOKALIZACJA

BIURO SPRZEDAŻY

Adres: ul. Ficowskiego 6
Godziny pracy Biura Sprzedaży:
pon. - pt.: 9:00 - 17:00, po wcześniejszym potwierdzeniu; możliwe też ustalenie indywidualnie preferowanego terminu. Spotkania również on-line (wideo / chat) poprzez www.dompod6.pl; dostępne rezerwacje on-line przez wyszukiwarkę mieszkań na www.dompod6.pl oraz zdalne podpisywanie umów rezerwacyjnych.
tel.: 22 323 33 20

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

SłAWOMIR PRZYBYLAK s.przybylak@napollo.pl kom.: 605 323 212 WYŚLIJ ZAPYTANIE
ŁUKASZ GUZEWSKI l.guzewski@napollo.pl kom.: 519 031 168 WYŚLIJ ZAPYTANIE