WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
  WYŚLIJ
ZAPYTANIE
 

NOWE POŁUDNIE

Nazwa:Nowe Południe Lokalizacja:Mokotów, Warszawa Adres:ul. Śródziemnomorska 41 Liczba budynków:1 Liczba pięter:11 Liczba mieszkań:116 Powierzchnie mieszkań:od 35 do 147 m2 Liczba miejsc garażowych:120 Lokale usługowe:1 Termin realizacji:2019 r.
Mokotów to idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w dzielnicy z klimatem, zatopionej w zieleni, sprzyjającej odpoczynkowi, jak i dla tych, którzy lubią korzystać w pełni z miejskich atrakcji: codziennych spotkań, częstych zakupów czy stałej aktywności sportowej. Właśnie tu, w południowej części Stegien, przy ul. Śródziemnomorskiej 41 powstało Nowe Południe. Jest to budynek wielorodzinny z widokiem na rozległy, zielony skwer od strony północnej, a od południa z dostępem do al. Wilanowskiej. Bliskość ważnych arterii jak al. Wilanowska i al. Sikorskiego, zapewnia wygodną komunikację z centrum miasta oraz z obszarami biznesu na Służewcu i w okolicach Okęcia. Kilkanaście linii autobusowych, szybki dostęp do stacji Metro Wilanowska (w zależności o pory dnia zajmuje od 5 do 15 minut) oraz rozwinięta sieć ścieżek rowerowych wraz ze stacjami rowerów, dają szerokie możliwości wyboru najbardziej dogodnego środka komunikacji.
Nowe Południe powstało na planie nieregularnej litery U, otwartej od strony ul. Śródziemnomorskiej. Tu znajduje się wjazd na teren inwestycji, a także wejścia do poszczególnych klatek schodowych. Przed budynkiem powstał dziedziniec ze starannie zaprojektowaną zielenią i małą architekturą, a nieopodal kameralny plac zabaw dla dzieci. Całość jest ogrodzona i monitorowana, z całodobową ochroną. Budynek ma niejednolitą wysokość od 7 pięter w części centralnej do 11 w skrzydle wschodnim. W inwestycji powstało 116 mieszkań w metrażach od 35 m kw. do ponad 100 m kw. Lokale powyżej 6 piętra mają 3 m wysokości. W ofercie przeważają popularne na rynku mieszkania dwu- i trzypokojowe. Każde mieszkanie posiada balkon, loggię lub taras. Wybrane lokale na parterze mają dostęp do ogródków. Klatki schodowe mieszczą od 2 do 5 mieszkań na piętrze. Na dwóch kondygnacjach podziemnych powstał garaż z niezależnymi miejscami postojowymi, komórki lokatorskie i boksy rowerowe.

LOKALIZACJA

BIURO SPRZEDAŻY

Adres: ul. Śródziemnomorska 41
Godziny pracy Biura Sprzedaży:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 15:00.
tel.: 22 417 59 40

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

MICHAŁ GRYGLASZEWSKI m.gryglaszewski@napollo.pl kom.: 519 031 163 WYŚLIJ ZAPYTANIE
AGNIESZKA WOŁOSIK a.wolosik@napollo.pl kom.: 519 031 262 WYŚLIJ ZAPYTANIE