WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
  WYŚLIJ
ZAPYTANIE
 

NOWY PUNKT

Nazwa:Nowy Punkt Lokalizacja:Targówek, Warszawa Adres:ul. Poborzańska 37, 39 Liczba budynków:2 Liczba pięter:5 i 8 Liczba mieszkań:61 Powierzchnie mieszkań:od 30 do 107 m2 Liczba miejsc garażowych:70 Lokale usługowe:7 Termin realizacji:III kw. 2015 r.
Nowy Punkt to zespół dwóch budynków wielorodzinnych z wewnętrznym terenem zielonym oraz placem zabaw. Osiedle zostało wybudowane u zbiegu ulic Rembielińskiej i Poborzańskiej, w centrum warszawskiego Targówka. Budynek w głębi działki jest 5-piętrowy, zaś ten położony od strony ulicy ma 8 pięter wraz z antresolą, która jest częścią mieszkań dwupoziomowych. Łącznie w inwestycji powstało 61 mieszkań, od 30 do ponad 100 m2, od jedno - do pięciopokojowych.

Osiedle jest doskonale skomunikowane z resztą miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są przystanki kilkunastu linii tramwajowych i autobusowych. Dodatkowo w odległości ok. 300 m od osiedla, u zbiegu ulic Rembielińskiej i Kondratowicza, budowana jest stacja II linii warszawskiego metra.
Tuż obok znajduje się zrewitalizowany Park Bródnowski z zapleczem sportowym i rekreacyjnym, a po drugiej stronie ulicy mieści się kameralne centrum handlowe Galeria Renova z ofertą blisko 50 sklepów i punktów usługowych. W promieniu około 15 minut drogi pieszo od osiedla znajdują się Urząd Dzielnicy Targówek, 4 szkoły podstawowe, 8 przeszkoli, 2 gimnazja i 2 licea, a także przychodnie zdrowia i Szpital Bródnowski.

Budowa zakończyła się w 2015 r. Wszystkie mieszkania w inwestycji zostały sprzedane.

LOKALIZACJA