WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
  WYŚLIJ
ZAPYTANIE
 

NOWY PUNKT 2

Nazwa:Nowy Punkt 2 Lokalizacja:Targówek, Warszawa Adres:ul. Poborzańska 43, 43A Liczba budynków:2 Liczba pięter:2 i 6 Liczba mieszkań:35 Powierzchnie mieszkań:od 28 do 130 m2 Liczba miejsc garażowych:39 Lokale usługowe:1 Termin realizacji:III kw. 2017 r.
Nowoczesna architektura, przestronne mieszkania w najpopularniejszych metrażach, doskonała komunikacja ze Śródmieściem to zalety Osiedla Nowy Punkt 2, które powstało w centrum warszawskiego Targówka, 300 m od budowanej stacji drugiej linii metra.

Osiedle Nowy Punkt 2 to zespół dwóch budynków wielorodzinnych przy ul. Poborzańskiej 43. W inwestycji powstało 35 mieszkań, w metrażach od 28 do 130 m2. Kameralne klatki schodowe mieszczą od 2 do 5 mieszkań na piętrze. Wysokość pomieszczeń to 2,70 m. Mieszkania na parterze mają dostęp do dużych ogródków. Z kolei mieszkania na wyższych kondygnacjach mają jeden lub dwa balkony, o powierzchni od 5 do 11 m2.

Budynek od strony ul. Poborzańskiej jest dwupiętrowy, w głębi działki sześciopiętrowy. Każdy z nich wyposażony jest w windę. Pod całością inwestycji znajduje się garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi. Osiedle dysponuje własnym placem zabaw.
W pobliżu inwestycji znajduje się zrewitalizowany Park Bródnowski z zapleczem sportowym i rekreacyjnym oraz kameralna Galeria Renova. W bezpośrednim sąsiedztwie, przy ul. Rembielińskiej, przebiegają trasy kilkunastu linii tramwajowych i autobusowych. W promieniu około 15 minut drogi pieszo od osiedla mieszczą się: Urząd Dzielnicy Targówek, szkoły podstawowe, przedszkola, gimnazja oraz licea, a także placówki usługowe, przychodnie zdrowia i Mazowiecki Szpital Bródnowski.

Budowa zakończyła się w 2017 roku. Wszystkie mieszkania w inwestycji zostały sprzedane.

LOKALIZACJA