WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
  WYŚLIJ
ZAPYTANIE
 

NOWY PUNKT 3

Nazwa:Nowy Punkt 3 Lokalizacja:Targówek, Warszawa Adres:ul. Rembielińska 24, 24A Liczba budynków:2 Liczba pięter:8 i 14 Liczba mieszkań:91 Powierzchnie mieszkań:od 28 do 93 m2 Liczba miejsc garażowych:102 Lokale usługowe:3 Termin realizacji:2018 r.
Nowoczesne osiedle Nowy Punkt 3 powstało w centrum warszawskiego Targówka przy ul. Rembielińskiej 24, 300 m od projektowanej stacji drugiej linii metra. To zespół dwóch budynków 8- i 14-piętrowych z garażem podziemnym z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi. Parter budynku położonego bliżej ulicy zajmują lokale usługowe. Osiedle dysponuje własnym terenem rekreacyjnym. Budowa wystartowała na początku 2017, a zakończyła się w drugiej połowie 2018 r. Budynki zaprojektowane zostały na planie prostokąta i ustawione na osi wschód-zachód, co zapewnia ich komfortowe nasłonecznienie od strony południowej. W inwestycji mieści się 91 mieszkań: 32 w niższym budynku i 59 w wyższym. W kameralnych klatkach schodowych zaprojektowane zostały po 4 lokale na piętrze.

W ofercie osiedla znalazły się mieszkania od 28 do 93 mkw., od jedno- do czteropokojowych. Wysokość pomieszczeń to 2,75 m, natomiast 3,4 m wysokości mają mieszkania na parterze w budynku wyższym.
Wszystkie lokale dwu- i więcej pokojowe są wyposażone w przestronne balkony lub loggie. Dla mieszkań na paterze, które znajdują się w wyższym budynku, wybudowano naziemne tarasy. Cały teren osiedla jest ogrodzony, a wejścia do strefy mieszkalnej są objęte kontrolą dostępu. Do lokali usługowych dostęp jest otwarty - bezpośrednio z ulicy.

Tuż obok inwestycji znajdują się zrewitalizowany Park Bródnowski oraz stacja rowerów miejskich Veturilo, a po drugiej stronie ulicy mieści się kameralna Galeria Renova z ofertą blisko 50 sklepów i punktów usługowych. W pobliżu zlokalizowane są: Urząd Dzielnicy Targówek, przedszkola, szkoły, a także szpital i przychodnie zdrowia.

LOKALIZACJA