CENTRUM ZAKUPÓW

Nazwa:
CENTRUM ZAKUPÓW
Lokalizacja:
Bielsk Podlaski
Adres:
ul. J. Piłsudskiego 31 A-B
Powierzchnia najmu:
4800 m2
Liczba miejsc parkingowych:
120
Data otwarcia:
2015
Główni najemcy:
Rossmann, Cosmedica, Pepco, CCC, KIK, Smyk, RTV EURO AGD, Martes Sport, JYSK
Park handlowy Centrum Zakupów Bielsk Podlaski zlokalizowany jest w centralnej części miasta, przy al. J. Piłsudskiego, która jest częścią drogi krajowej nr 19.

Oferta centrum jest kompleksowa a jednocześnie zaaranżowana w kompaktowej i wygodnej formule sprzyjającej codziennym odwiedzinom. Każda z istotnych dla bieżących zakupów branż jest tu obecna, od mody, obuwia, akcesoriów poprzez asortyment sportowy, hobby, zdrowie i uroda, elektronikę, wyposażenie wnętrz po artykuły specjalistyczne, niemowlęce, dziecięce i zabawki.

W dwóch budynkach centrum działają m.in. lokale sieci Rossmann, Cosmedica, KiK, Pepco, CCC, Jysk, Martes Sport, RTV EURO AGD, Smyk.

Otwarcie Centrum odbyło się 5 grudnia 2015 roku. Od tego czasu obiekt stał się jedną z kluczowych destynacji zakupowych w mieście, czemu sprzyja zarówno przekrojowa oferta jak i doskonała lokalizacja - w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych i przy głównym trakcie komunikacyjnym miasta.

LOKALIZACJA

KONTAKT

JUSTYNA MAŁYSKO

Leasing & Expansion Manager
DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.