N-PARK

Nazwa:
N-PARK
Lokalizacja:
Stara Iwiczna/Piaseczno
Adres:
ul. Nowa 4, 4A, 4B
Powierzchnia najmu:
8000 m2
Liczba miejsc parkingowych:
250
Data otwarcia:
2018 r.
Główni najemcy:
ALDI, RTV EURO AGD, JYSK, Smyk, Martes Sport, Pepco, Super-Pharm, LUX MED, Pizza Hut
N-Park w aglomeracji warszawskiej powstał w gminie Lesznowola, na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna, tuż przy drodze wojewódzkiej nr 721, którą codziennie porusza się ok. 18 000 samochodów. Analiza stref oddziaływania inwestycji wskazuje, że w odległości do 10 minut drogi od inwestycji mieszka ok. 43 000 osób, a kolejne 42 000 - w odległości od 10 do 20 minut.

Obiekt handlowy powstał w post-industrialnym otoczeniu drogi wojewódzkiej i w aspekcie urbanistycznym integruje otaczającą, fragmentaryczną zabudowę usługowo-biurową wzdłuż traktu komunikacyjnego. Oryginalna modernistyczna bryła z wielkimi przeszkleniami, rozwiązania wspierające charakterystykę budynku pasywnego oraz organizacja terenów zielonych z własną pasieką wspierają ideę odpowiedzialnego społecznie budownictwa i bioróżnorodności, którą realizuje N-Park.

Projekt składa się z trzech budynków ustawionych równolegle do ulicy. Każdy z nich, o unikalnym wystroju fasady, łączy podejście oparte na modernistycznej manierze organicznej.

N-Park oferuje zakupy codzienne, specjalistyczne, potrzebne usługi, komfortowe, bezprogowe przejścia, bezpośrednie wejścia do lokali z zewnętrznego, zadaszonego pasażu, szybki dostęp do wydzielonego parkingu (co ma szczególne znaczenie przy wielkogabarytowych zakupach meblarskich czy rtv/agd), szerokie miejsca postojowe, miejsca do siedzenia, postoje dla rowerów i punkty ładowania pojazdów elektrycznych.

W centrum działają m.in. lokale RTV EURO AGD, JYSK, Smyk, Pepco, Super-Pharm, Martes Sport, LUX MED, Pizza Hut, Świat Książki, Kakadu, Top Secret, Optyk Tondryk. Uroczyste otwarcie N-Parku nastąpiło 29 listopada 2018 r. We wrześniu 2019 r. został w centrum uruchomiony market spożywczy ALDI o powierzchni ok. 1400 mkw.

N-Park Stara Iwiczna, w 10 edycji konkursu PRCH Retail Awards, otrzymał srebrną nagrodę w kategorii Nowy Park Handlowy Roku 2019.

LOKALIZACJA

DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.