DOM POD SZÓSTKĄ

Nazwa:
DOM POD SZÓSTKĄ
Lokalizacja:
Żoliborz, Warszawa
Adres:
ul. Ficowskiego 6
Liczba budynków:
1
Liczba pięter:
3
Liczba mieszkań:
105
Powierzchnie mieszkań:
od 29 do 96 m2
Liczba miejsc garażowych:
130
Lokale usługowe:
2
Termin realizacji:
II kw. 2020 r.

Dom Pod Szóstką powstaje w spokojnej, zielonej okolicy przy ulicy Ficowskiego 6 na warszawskim Żoliborzu. Jest to cicha, osiedlowa ulica oddalona o ok. 200 m od ulicy Powązkowskiej. Otoczenie sprzyja odpoczynkowi a zarazem oferuje dobrą infrastrukturę - dzielnica cały czas dynamicznie się rozwija.

W pobliżu inwestycji przebiegają trasy licznych linii autobusowych łączące lokalizację zarówno z Centrum, jak i dalszą częścią Żoliborza. Kilka przystanków autobusowych dzieli Dom Pod Szóstką od placu Wilsona i stacji 1 linii metra. Zaledwie kilka minut zajmuje dojazd samochodem do centrum miasta oraz do trasy szybkiego ruchu S8/Armii Krajowej.

W okolicy znajdują się centra rozrywkowo-handlowe: Arkadia oraz Klif, modne bary i restauracje, przedszkola i szkoły oraz punkty usługowe. To, co charakteryzuje tę część Warszawy, to liczne parki oraz zieleń w bezpośrednim i dalszym sąsiedztwie: Sady Żoliborskie, Park Olszyna, Lasek na Kole.

Dom Pod Szóstką wyróżnia kameralny charakter. W 3-piętrowym budynku powstanie 105 mieszkań o przemyślanych rozkładach i powierzchni od 29 do 96 m2. Projekt, zarówno swoją niewielką skalą, jak i elegancką architekturą nawiązuje do tradycyjnej zabudowy Żoliborza.

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji wewnętrzny dziedziniec z zielenią i małą architekturą. W garażu podziemnym, obok miejsc parkingowych, planowane są komórki lokatorskie. Projekt przewiduje mieszkania o wysokości 2,75 m, duże przeszklenia okienne od podłogi do sufitu i starannie wykończone części wspólne.

LOKALIZACJA

BIURO SPRZEDAŻY

KONTAKT

SŁAWOMIR PRZYBYLAK

ŁUKASZ GUZEWSKI

DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.