MIASTECZKO BRZEZINY

Nazwa:
MIASTECZKO BRZEZINY
Lokalizacja:
Warszawa, Białołęka
Adres:
ul. Hemara
Liczba budynków:
4
Liczba pięter:
2
Liczba mieszkań:
134
Powierzchnie mieszkań:
od 39 do 80 m2
Liczba miejsc garażowych:
134
Lokale usługowe:
brak
Termin realizacji:
IV kw. 2022 r.

Miasteczko Brzeziny to wyróżniające się nowoczesną architekturą i kameralną zabudową osiedle realizowane przy ul. Hemara, w dynamicznie rozwijającej się części Białołęki. W czterech budynkach powstaną 134 mieszkania o starannie zaprojektowanych rozkładach, w metrażach od 39 m2 do 78 m2. Każdy z lokali będzie posiadać duży balkon lub przestronny ogródek. Do poszczególnych budynków prowadzić będą wewnętrzne, zielone dziedzińce. W części podziemnej zaplanowano garaż oraz komórki lokatorskie.

Brzeziny to spokojna, a jednocześnie dynamicznie rozwijająca się część Białołęki. Kameralna zabudowa w otoczeniu zieleni, bliskość terenów rekreacyjnych oraz dobra komunikacja z centrum miasta zapewniają idealne połączenie dla osób, które szukają wypoczynku i nie chcą rezygnować z miejskich udogodnień.

W inwestycji powstaną 134 mieszkania o powierzchni od 40 do 80 m?. Mieszkania znajdujące się na parterze mają dostęp do przestronnych ogródków, zaś te zlokalizowane na piętrach posiadają balkony. Wszystkie lokale są funkcjonalnie rozplanowane, z dużym potencjałem aranżacyjnym i czytelnym podziałem na strefę dzienną i nocną.Przeszklenia okienne sięgające od podłogi do sufitu gwarantują swobodny dostęp światła dziennego.

MIASTECZKOBRZEZINY.PL

LOKALIZACJA

BIURO SPRZEDAŻY

Adres

ul. Hemara róg ul. Majewskiej

Godziny otwarcia

pon - pt: 9:00 - 17:00

KONTAKT

MAGDALENA WODOWSKA

BEATA ZIEMBA

DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.