OSIEDLE TERCET

Nazwa:
OSIEDLE TERCET
Lokalizacja:
Warszawa, Targówek
Adres:
ul. Balkonowa
Liczba budynków:
3
Liczba pięter:
6-7
Liczba mieszkań:
110
Powierzchnie mieszkań:
od 30 do 99 m2
Liczba miejsc garażowych:
138
Lokale usługowe:
11
Termin realizacji:
I kw. 2023 r.

Dużo zieleni, spokojna okolica, dobra komunikacja i infrastruktura to największe atuty warszawskiego Targówka.

Dzielnica dynamicznie się rozwija. Jest świetnie skomunikowana z centrum miasta i innymi częściami Warszawy. Ma doskonale rozwiniętą infrastrukturę ? liczne sklepy, punkty usługowe, centra handlowe, placówki edukacyjne. Tereny zielone stanowią jedną trzecią jej powierzchni i zapewniają mieszkańcom liczne atrakcje sportowe, kulturalne i artystyczne a także lepszą jakość powietrza.

Osiedle Tercet to nowoczesna inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących przemyślanej estetycznie i funkcjonalnie przestrzeni życiowej. Składa się z trzech budynków położonych wzdłuż ulicy Balkonowej, wycofanej w stosunku do głównych arterii dzielnicy, w odległości zaledwie 10 minut spacerem od Parku Bródnowskiego.

Dom to nie tylko dopasowane do naszych potrzeb wnętrze. To również przyjazne otoczenie, na które składają się dobrze rozwinięte komunikacja i infrastruktura oraz dostępność oferty kulturalnej i edukacyjnej.

Na terenie Targówka działa kilkadziesiąt przedszkoli i szkół podstawowych, licea, technika, szkoły policealne oraz prywatna wyższa uczelnia. Do innych części miasta łatwo stąd dostać się samochodem, dzięki bliskości ważnych miejskich arterii takich jak Trasa Toruńska, ulice Radzymińska i Głębocka. Korzystający z komunikacji miejskiej mają do dyspozycji kilkanaście linii autobusowych, a rowerzyści ponad 13 km ścieżek rowerowych. Zieloną część Targówka stanowią Park leśny Bródno, Park Bródnowski, Park im. Stefana Wiecheckiego ?Wiecha? oraz liczne zielone skwery i ogródki działkowe. Park Bródnowski to jednocześnie miejsce spotkań ze sztuką. Na jego terenie działa Park Rzeźby ? inicjatywa warszawskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Tercet to oryginalny projekt na mapie Targówka. Odpowiada na potrzeby osób oczekujących więcej. Powstał z myślą o tych, którzy doceniają dobry design i szukają w codziennym życiu równowagi. Nowoczesna zabudowa, szeroki wybór lokali, od kawalerek po 4-pokojowe mieszkania rodzinne oraz istniejąca już infrastruktura handlowo-usługowa sprawiają, że żyje się tu komfortowo.

W ofercie Tercetu znajdują się wygodne i funkcjonalne kawalerki oraz 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 29,5 m? do 96,4 m?. To osiedle o otwartym charakterze ze starannie zaprojektowaną przestrzenią wspólną ? placem zabaw dla dzieci i terenem zielonym z małą architekturą.

Trzy eleganckie budynki stanowią spójny stylistycznie kompleks, dzięki powtarzalnej, stonowanej kolorystyce fasad i rytmowi we wzorach elewacji tworzonemu przez ozdobne motywy na balustradach balkonów. W części podziemnej do dyspozycji mieszkańców są miejsca parkingowe i komórki lokatorskie. Na parterze budynków zaplanowane są lokale handlowe i usługowe.

OSIEDLETERCET.PL

LOKALIZACJA

BIURO SPRZEDAŻY

Adres

ul. Poborzańska 39

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek : 9:00 - 17:00

KONTAKT

SŁAWOMIR PRZYBYLAK

ŁUKASZ GUZEWSKI

DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.