NIEMCEWICZA 17

Nazwa:
NIEMCEWICZA 17
Lokalizacja:
Ochota, Warszawa
Adres:
ul. Niemcewicza 17
Liczba budynków:
1
Liczba pięter:
6
Liczba mieszkań:
71
Powierzchnie mieszkań:
od 31 do 210 m2
Liczba miejsc garażowych:
102
Lokale usługowe:
9
Termin realizacji:
III kw. 2016 r.

Apartamenty Niemcewicza 17 na Starej Ochocie to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Budynek powstał na planie litery U, z głównym lobby od strony ul. Niemcewicza oraz dwoma bocznymi skrzydłami obejmującymi wewnętrzne, zielone patio.

Elegancki budynek charakteryzuje modernistyczna bryła obłożona szlachetnym piaskowcem oraz panoramiczne okna i loggie. Architektura inwestycji nawiązuje do przedwojennej zabudowy Ochoty i Mokotowa. Celem było wpisanie nowych budynków w tkankę miejską, utrzymanie linii istniejącej zabudowy i uzupełnienie urbanistyczne kwartału między ulicami: Niemcewicza, Poniecką, Słupecką i Odrzykońską. Autorem projektu jest Biuro JEMS Architekci.
 

Na terenie inwestycji powstał dwupoziomowy parking podziemny. W parterze budynku działają lokale usługowe. Wysoki standard wykończenia przestrzeni mieszkalnej i części wspólnych, wraz z terenem zewnętrznym, gwarantują wyjątkowy komfort życia. Doskonała infrastruktura pozwala korzystać ze wszystkich udogodnień metropolii, a kameralna atmosfera dzielnicy sprawia, że można tu wypocząć od miejskiego zgiełku.

Budowa Apartamentów Niemcewicza 17 zakończyła się latem 2016 roku. Wszystkie apartamenty w inwestycji zostały sprzedane.

LOKALIZACJA

DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.