NOWY PARK

Nazwa:
NOWY PARK
Lokalizacja:
Białołęka, Warszawa
Adres:
ul. Kazimierza Szałasa / Kołacińska
Liczba budynków:
5
Liczba pięter:
3
Liczba mieszkań:
100
Powierzchnie mieszkań:
od 30 do 95 m2
Liczba miejsc garażowych:
150
Lokale usługowe:
brak
Termin realizacji:
III kw. 2019 r.
Osiedle Nowy Park powstało między ulicami Szałasa a Kołacińską na warszawskiej Białołęce, w zielonej okolicy, między zacisznymi uliczkami oddalonymi o 100 m od ulicy Modlińskiej. W sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki licznych linii autobusowych. Około 1 km od lokalizacji przebiega trasa linii tramwajowej łączącej Białołękę m.in. ze stacją Metra Młociny. Tylko 7 minut zajmuje dojazd do mostu Marii Skłodowskiej-Curie (Most Północny).

Przewaga niskiej zabudowy w sąsiedztwie, bliskość terenów rekreacyjnych oraz dobra komunikacja z centrum miasta zapewniają idealne połączenie dla osób, które szukają wypoczynku a nie chcą rezygnować z udogodnień metropolii. Nowy Park tworzy zespół pięciu budynków wielorodzinnych. Jest to kameralna zabudowa w formie willi miejskich.
W trzypiętrowych budynkach z windami zaprojektowane zostały mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe w metrażach od 30 do 95 m2. Pod inwestycją wybudowano garaż podziemny z miejscami postojowymi dla samochodów, boksami rowerowymi i komórkami lokatorskimi.

Inwestycja powstaje na działce z tytułem własności.

LOKALIZACJA

BIURO SPRZEDAŻY

Adres

ul. Kołacińska 10 m 5

KONTAKT

Izabela Brzozowska

DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.