NOWY PUNKT

Nazwa:
NOWY PUNKT
Lokalizacja:
Targówek, Warszawa
Adres:
ul. Poborzańska 37, 39
Liczba budynków:
2
Liczba pięter:
5 i 8
Liczba mieszkań:
61
Powierzchnie mieszkań:
od 30 do 107 m2
Liczba miejsc garażowych:
70
Lokale usługowe:
7
Termin realizacji:
III kw. 2015 r.
Nowy Punkt to zespół dwóch budynków wielorodzinnych z wewnętrznym terenem zielonym oraz placem zabaw. Osiedle zostało wybudowane u zbiegu ulic Rembielińskiej i Poborzańskiej, w centrum warszawskiego Targówka. Budynek w głębi działki jest 5-piętrowy, zaś ten położony od strony ulicy ma 8 pięter wraz z antresolą, która jest częścią mieszkań dwupoziomowych. Łącznie w inwestycji powstało 61 mieszkań, od 30 do ponad 100 m2, od jedno - do pięciopokojowych.

Osiedle jest doskonale skomunikowane z resztą miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są przystanki kilkunastu linii tramwajowych i autobusowych. Dodatkowo w odległości ok. 300 m od osiedla, u zbiegu ulic Rembielińskiej i Kondratowicza, budowana jest stacja II linii warszawskiego metra.
Tuż obok znajduje się zrewitalizowany Park Bródnowski z zapleczem sportowym i rekreacyjnym, a po drugiej stronie ulicy mieści się kameralne centrum handlowe Galeria Renova z ofertą blisko 50 sklepów i punktów usługowych. W promieniu około 15 minut drogi pieszo od osiedla znajdują się Urząd Dzielnicy Targówek, 4 szkoły podstawowe, 8 przeszkoli, 2 gimnazja i 2 licea, a także przychodnie zdrowia i Szpital Bródnowski.

Budowa zakończyła się w 2015 r. Wszystkie mieszkania w inwestycji zostały sprzedane.

LOKALIZACJA

DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.