NOWY PUNKT 2

Nazwa:
NOWY PUNKT 2
Lokalizacja:
Targówek, Warszawa
Adres:
ul. Poborzańska 43, 43A
Liczba budynków:
2
Liczba pięter:
2 i 6
Liczba mieszkań:
35
Powierzchnie mieszkań:
od 28 do 130 m2
Liczba miejsc garażowych:
39
Lokale usługowe:
1
Termin realizacji:
III kw. 2017 r.
Nowoczesna architektura, przestronne mieszkania w najpopularniejszych metrażach, doskonała komunikacja ze Śródmieściem to zalety Osiedla Nowy Punkt 2, które powstało w centrum warszawskiego Targówka, 300 m od budowanej stacji drugiej linii metra.

Osiedle Nowy Punkt 2 to zespół dwóch budynków wielorodzinnych przy ul. Poborzańskiej 43. W inwestycji powstało 35 mieszkań, w metrażach od 28 do 130 m2. Kameralne klatki schodowe mieszczą od 2 do 5 mieszkań na piętrze. Wysokość pomieszczeń to 2,70 m. Mieszkania na parterze mają dostęp do dużych ogródków. Z kolei mieszkania na wyższych kondygnacjach mają jeden lub dwa balkony, o powierzchni od 5 do 11 m2.

Budynek od strony ul. Poborzańskiej jest dwupiętrowy, w głębi działki sześciopiętrowy. Każdy z nich wyposażony jest w windę. Pod całością inwestycji znajduje się garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi. Osiedle dysponuje własnym placem zabaw.
W pobliżu inwestycji znajduje się zrewitalizowany Park Bródnowski z zapleczem sportowym i rekreacyjnym oraz kameralna Galeria Renova. W bezpośrednim sąsiedztwie, przy ul. Rembielińskiej, przebiegają trasy kilkunastu linii tramwajowych i autobusowych. W promieniu około 15 minut drogi pieszo od osiedla mieszczą się: Urząd Dzielnicy Targówek, szkoły podstawowe, przedszkola, gimnazja oraz licea, a także placówki usługowe, przychodnie zdrowia i Mazowiecki Szpital Bródnowski.

Budowa zakończyła się w 2017 roku. Wszystkie mieszkania w inwestycji zostały sprzedane.

LOKALIZACJA

KONTAKT

GRZEGORZ SKAWSKI

SŁAWOMIR PRZYBYLAK

DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.