NOWY PUNKT 3

Nazwa:
NOWY PUNKT 3
Lokalizacja:
Targówek, Warszawa
Adres:
ul. Rembielińska 24, 24A
Liczba budynków:
2
Liczba pięter:
8 i 14
Liczba mieszkań:
91
Powierzchnie mieszkań:
od 28 do 93 m2
Liczba miejsc garażowych:
102
Lokale usługowe:
3
Termin realizacji:
2018 r.
Nowoczesne osiedle Nowy Punkt 3 powstało w centrum warszawskiego Targówka przy ul. Rembielińskiej 24, 300 m od projektowanej stacji drugiej linii metra. To zespół dwóch budynków 8- i 14-piętrowych z garażem podziemnym z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi. Parter budynku położonego bliżej ulicy zajmują lokale usługowe. Osiedle dysponuje własnym terenem rekreacyjnym. Budowa wystartowała na początku 2017, a zakończyła się w drugiej połowie 2018 r. Budynki zaprojektowane zostały na planie prostokąta i ustawione na osi wschód-zachód, co zapewnia ich komfortowe nasłonecznienie od strony południowej. W inwestycji mieści się 91 mieszkań: 32 w niższym budynku i 59 w wyższym. W kameralnych klatkach schodowych zaprojektowane zostały po 4 lokale na piętrze.

W ofercie osiedla znalazły się mieszkania od 28 do 93 mkw., od jedno- do czteropokojowych. Wysokość pomieszczeń to 2,75 m, natomiast 3,4 m wysokości mają mieszkania na parterze w budynku wyższym.
Wszystkie lokale dwu- i więcej pokojowe są wyposażone w przestronne balkony lub loggie. Dla mieszkań na paterze, które znajdują się w wyższym budynku, wybudowano naziemne tarasy. Cały teren osiedla jest ogrodzony, a wejścia do strefy mieszkalnej są objęte kontrolą dostępu. Do lokali usługowych dostęp jest otwarty - bezpośrednio z ulicy.

Tuż obok inwestycji znajdują się zrewitalizowany Park Bródnowski oraz stacja rowerów miejskich Veturilo, a po drugiej stronie ulicy mieści się kameralna Galeria Renova z ofertą blisko 50 sklepów i punktów usługowych. W pobliżu zlokalizowane są: Urząd Dzielnicy Targówek, przedszkola, szkoły, a także szpital i przychodnie zdrowia.

LOKALIZACJA

KONTAKT

GRZEGORZ SKAWSKI

SŁAWOMIR PRZYBYLAK

DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.