Aktualności

Grand Press Photo po raz drugi w Galerii Piastovej

Ponad 260 najlepszych zdjęć prasowych opisujących Polskę i świat z edycji GPP 2019 można oglądać od 10 do 21 marca w Galerii Piastovej. Prezentowane prace to zdjęcia pojedyncze, fotoreportaże, projekty dokumentalne, które znalazły się w finale konkursu. Jury przewodniczył fotoreporter światowej klasy, trzykrotny laureat World Press Photo, Espen Rasmussen z Norwegii. Ogólnopolski Konkurs Fotografii Prasowej Grand Press Photo organizuje od 2005 r. magazyn „Press”. To konkurs dla zawodowych fotoreporterów pracujących w redakcjach prasowych, internetowych, w agencjach fotograficznych oraz dla freelancerów.

Galeria Piastova jest drugim centrum handlowym należącym do Napollo, w którym gości tegoroczna wystawa. Jeszcze do 9 marca prace laureatów i wyróżnionych w konkursie Grand Press Photo można oglądać w Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim. Jest to pierwsza edycja wystawy realizowana w tym mieście. 

https://grandpressphoto.pl/wystawy/

DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.