Aktualności

Otwarcie Eurospar w Centrum Promienista

Na 26 maja zaplanowane jest otwarcie EUROSPAR, największego formatu sklepu sieci SPAR, w Centrum Promienista w Poznaniu. Market zajmie powierzchnię ok. 3 tys. mkw. W dniu otwarcia zaplanowane są liczne oferty specjalne dla klientów.  

więcej >>

Pepco powiększa sklepy i przedłuża umowy najmu w Centrach Zakupów

Powiększone salony Pepco w Centrum Zakupów Zgierz i Ząbki zostaną otwarte jeszcze w tym roku. Pepco przedłużyło również umowy najmu w tych obiektach na kolejne 5 lat Deweloperem i właścicielem marki Centrum Zakupów jest Napollo.

więcej >>

Otwarcie obiektów handlowych powyżej 2 tys. mkw. powierzchni sprzedaży

Serdecznie zapraszamy Państwa na zakupy do galerii handlowych od 4 maja 2020 r. Nasze lokale usługowe przygotowały promocje i oferty na otwarcie.

więcej >>

Ponowne uruchomienie centrów handlowych

informujemy, że w związku z planowanym na dzień 4 maja 2020 roku zniesieniem zakazów i ograniczeń działalności w obiektach handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2, planujemy w dniu 4 maja 2020 roku otworzyć centra handlowe dla Klientów.

 

więcej >>

Pakiet dla Najemców Napollo w rankingu TOP 5 czytelników EurobuildCEE

EurobuildCEE opublikował listę najpopularniejszych tekstów z poprzedniego tygodnia. Na pozycji 2. znalazła się informacja o pakiecie pomocowym przygotowanym dla Najemców przez Napollo, jako właściciela i zarządcę obiektów handlowych, w związku z ograniczeniem handlu w czasie stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce.

więcej >>

NAPOLLO z propozycją pakietu pomocowego dla Najemców

Napollo, właściciel i zarządca galerii oraz parków handlowych typu convenience (N-Park), zaproponował swoim Najemcom, których lokale pozostają zamknięte od 14 marca tego roku, rozwiązanie polegające na obniżce czynszu za marzec oraz 14-dniowych wakacjach czynszowych w kwietniu. Rozwiązanie jest doraźnie i przygotowane zgodnie z dzisiejszym stanem wiedzy o sytuacji.

więcej >>

Kebab King wkrótce w N-Parku w Warszawie

W lutym została podpisana umowa najmu z siecią restauracji Kebab King. Lokal zostanie otwarty w II kwartale tego roku w N-Parku zlokalizowanym w Warszawie, przy ul. Trakt Brzeski. W obiekcie działają już m.in. market Biedronka, drogeria Hebe i fitness klub Zdrofit.

więcej >>

Grand Press Photo po raz drugi w Galerii Piastovej

Wystawa finałowych zdjęć Grand Press Photo po raz drugi zawita do Gniezna i do Galerii Piastovej, która jest partnerem wystawy miejskiej.

więcej >>

Świętujemy Dzień Kobiet w centrach handlowych Napollo

W galeriach i N-Parkach czekają na Klientki miłe niespodzianki z okazji Dnia Kobiet. 

więcej >>

Piekarnia Ormiańsko - Gruzińska w N-Parku Stara Iwiczna / Piaseczno

Na II kwartał tego roku zaplanowane jest otwarcie lokalu Marukyan Piekarnia Ormiańsko – Gruzińskiej w N-Parku Stara Iwiczna/Piaseczno. Inwestorem i właścicielem obiektu jest firma Napollo.

więcej >>
DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.