Aktualności

Kebab King wkrótce w N-Parku w Warszawie

N-Park przy ul. Trakt Brzeski to centrum convenience zlokalizowane przy drodze wojewódzkiej nr 2, w dzielnicy Warszawa - Wesoła. Obok znajduje się stacja benzynowa, restauracja typu „drive” popularnej sieci oraz hotel. 

Kebab King zajmie powierzchnię 111 mkw. na parterze, z wejściem bezpośrednio od strony parkingu. Jest to sieć dynamicznie rozwijających się restauracji kurdyjskich, działająca na polskim rynku od 2010 r. Obecnie posiada 35 punktów, m.in. w Warszawie, aglomeracji warszawskiej, Gdańsku, Gdyni, Toruniu, Wrocławiu. W restauracji w N-Parku w sprzedaży znajdą się m.in. kebaby, kanapki, kubełki mięsne, dania obiadowe, sałatki, desery oraz menu dla dzieci.

„- N-Park w dzielnicy Wesoła działa przy ruchliwej arterii komunikacyjnej, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i w bliskim sąsiedztwie Sulejówka. Taka lokalizacja sprawia, że jest to zarówno koncept odpowiadający codziennym potrzebom lokalnego klienta w segmencie zakupów i usług, jak również stanowi ciekawą ofertę dla klienta tranzytowego, którą teraz dodatkowo wzmocni gastronomia.” – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO.

N-Park to marka wygodnych zakupów codziennych blisko bądź pod drodze do domu. N-Parki działają już w aglomeracji warszawskiej oraz we Wrocławiu. Kolejne otwarcia zaplanowane są w Gorzowie Wielkopolskim, Wrocławiu oraz aglomeracji.

 

DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.