Aktualności

Piekarnia Ormiańsko - Gruzińska w N-Parku Stara Iwiczna / Piaseczno

Na II kwartał tego roku zaplanowane jest otwarcie lokalu Marukyan Piekarnia Ormiańsko – Gruzińskiej w N-Parku Stara Iwiczna/Piaseczno. Inwestorem i właścicielem obiektu jest firma Napollo.

W N-Parku na powierzchni najmu 8000 mkw. działają m.in.: supermarket ALDI, RTV EURO AGD, Martes Sport, Smyk, Super-Pharm, Pepco, Jysk, Kakadu, Top Secret, Świat Książki a także placówka LUX MED oraz Pizza Hut. W ubiegłorocznej 10. edycji konkursu PRCH Retail Awards obiekt został wyróżniony srebrną statuetką w kategorii Nowy Park Handlowy.

Marukyan Piekarnia Ormiańsko-Gruzińska zajmie powierzchnię 150 mkw. W lokalu prowadzona będzie sprzedaż wyrobów własnych kuchni ormiańskiej i gruzińskiej, w tym przede wszystkim świeżych wypieków, przekąsek, ciast, ciastek, przetworów, dań oraz gorących i zimnych napojów, napojów alkoholowych - piwa i wina.

 „ - Oferta N-Parku została sprofilowana według lokalnych potrzeb z uwzględnieniem bogatego otoczenia konkurencyjnego. Mix produktów od kategorii spożywczej, zdrowie i uroda poprzez modę rodzinną i akcesoria, elektronikę, hobby, wyposażenie wnętrz, po usługi zdrowia i gastronomię doskonale wpisuje się w funkcję wygodnego miejsca handlu i usług blisko domu.” - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Napollo. „- Piekarnia ze świeżymi wyrobami i daniami dobrze dopełnia i pogłębia asortyment w kategorii spożywczej, dodając do oferty N-Parku popularny w ostatnim czasie, m.in. przy ulicach handlowych dużych miast, rys kuchni świata.” – dodaje Dorota Beltrani.   

N-Park to prócz oferty handlowej również szereg innowacyjnych rozwiązań. Oryginalna modernistyczna bryła z wielkimi przeszkleniami, systemy wspierające oszczędności zużycia energii i zasobów, pełna automatyka budynkowa a także organizacja terenów zielonych, w tym kwietnej łąki, z własną pasieką, wspierają ideę odpowiedzialnego społecznie budownictwa i bioróżnorodności.

Obiekt, składający się z trzech budynków, powstał przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych w gminie i jednocześnie drodze wojewódzkiej 721. Posiada parking naziemny na ok. 250 samochodów. Dla wygody odwiedzających do wszystkich placówek wejścia zorganizowane są bezpośrednio z zewnętrznego, zadaszonego pasażu pieszego, przyległego do parkingu. Na terenie N-Parku znajdują się miejsca do siedzenia i odpoczynku, stojaki rowerowe oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

N-Parki działają już w aglomeracji warszawskiej i we Wrocławiu. Kolejne zaplanowane są m.in. we Wrocławiu, w aglomeracji wrocławskiej i Gorzowie Wielkopolskim.

DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.