Aktualności

Pepco powiększa sklepy i przedłuża umowy najmu w Centrach Zakupów

Powiększony salon Pepco w Zgierzu zajmie blisko 500 mkw., a w Ząbkach 600 mkw. Uruchomienie lokali po rozbudowie zaplanowane jest pod koniec sierpnia tego roku.

Park handlowy Centrum Zakupów w Zgierzu k. Łodzi zlokalizowany jest przy jednym z głównych traktów komunikacyjnych miasta, ul. Łódzkiej, i w bezpośrednim sąsiedztwie wielkiego osiedla mieszkaniowego. Pepco obecne jest w obiekcie od jego uruchomienia. Działają tu również operatorzy: spożywczy MILA, Rossmann, Cosmedica, Deichmann i Jysk. Centrum Zakupów w Ząbkach k. Warszawy powstał również w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych. Obok Pepco, działają tu sklepy takich marek jak Biedronka, Rossmann, Cosmedica, Takko.

„- Przedłużenie współpracy z naszym wieloletnim najemcą marką PEPCO to kolejna dobra wiadomość na rynku retail w tym bezprecedensowym okresie.” - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie Napollo. „- W Centrum Zakupów Zgierz powiększają obecnie swoje lokale dwie wiodące marki w naszym segmencie, czyli Rossmann i Pepco. Jednocześnie obaj ci najemcy przedłużyli umowy najmu na kolejne lata. Pepco prawie dwukrotnie powiększy swój lokal, dzięki czemu wzbogaci ofertę jednocześnie wzmacniając profil convenience tego centrum.”– dodaje Dorota Beltrani.

DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.