Aktualności

Otwarcie Eurospar w Centrum Promienista

Centrum handlowo-usługowe przy ul. Promienistej 160 zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części Poznania, w dzielnicy Grunwald, w sercu blisko 15-tysięcznego Osiedla Kopernik. Obiekt posiada parking naziemny oraz podziemny, w którym funkcjonuje myjnia samochodowa. NAPOLLO zakupiło Centrum Promienista w 2017 r.

EUROSPAR zajmie powierzchnię, na której od otwarcia centrum w 1998 r. funkcjonował market Piotr i Paweł. U podstaw wartości, którymi kieruje się SPAR jest zapewnienie nie tylko szerokiego wyboru zawsze świeżych produktów, również lokalnych producentów, ale także najwyższej jakości obsługi, w konkurencyjnej cenie. W SPAR zawsze dostępne są najwyższej jakości wędliny, mięsa, sery a także  świeże owoce i warzywa, wypiekane na miejscu, ciepłe i pachnące pieczywo, dania gotowe, ciasta i torty. Sklepy SPAR słyną z szerokiego asortymentu produktów bio, naturalnych oraz dopasowanych do diet bezglutenowych, bezlaktozowych, wegańskich i wegetariańskich. Szczególnie polecane są produkty marki SPAR Natural, m.in. krem czekoladowy bez zawartości oleju palmowego, ulepszaczy i stabilizatorów z certyfikatem FairTrade.  Bogaty asortyment obejmuje zarówno produkty tradycyjne, jak i pochodzące z wielu zakątków świata. „SPAR – Najlepszy dla Ciebie”.

„- Centrum Promienista to obiekt wygodnych zakupów blisko domu o łącznej powierzchni 5,3 tys. mkw. W kompaktowej przestrzeni centrum znalazły się marki reprezentujące kategorie zakupowe istotne z punktu widzenia codziennych zakupów, od artykułów spożywczych, z kategorii zdrowie i uroda, moda,  akcesoria, po gastronomię i przydatne usługi” – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. „- Bardzo cieszy nas, że w miejscu od lat funkcjonującym jako destynacja zakupowa wielkiego osiedla mieszkaniowego, znajdzie się market EUROSPAR z bogatą ofertą spożywczą, w tym specjalistyczną i eko.” - dodaje Dorota Beltrani.

DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.