N-PARK

Nazwa:
N-PARK
Lokalizacja:
Gorzów Wielkopolski
Adres:
ul. Pomorska / ul. Chemiczna
Powierzchnia najmu:
6000 m2
Liczba miejsc parkingowych:
180
Data otwarcia:
2021

Projektowana powierzchnia najmu N-Parku w Gorzowie Wielkopolskim to ok. 6000 mkw. Zaprojektowany "tenant-mix" to asortyment w głównych kategoriach produktowych, zaspokajających zarówno codzienne potrzeby zakupowe jak i incydentalne oraz specjalistyczne. Znaleźć się tu mają m.in. znany market spożywczy, popularna drogeria, sklepy elektroniczny, sportowy, z modą rodzinną i akcesoriami, z wyposażeniem wnętrz, księgarnia, usługi i gastronomia.

N-Park powstanie w północno-wschodniej części miasta wojewódzkiego, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych, ul. Pomorskiej, w otoczeniu dużych osiedli mieszkaniowych i znaczących zakładów pracy. W strefie bezpośredniego oddziaływania centrum, obejmującej czas dojazdu do 5 minut, mieszka ok. 22 600 osób. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych oraz znany market spożywczy. N-Park wzbogaci tę lokalizację o wielobranżową ofertę, dzięki której powstanie tu nowa destynacja zakupowa w mieście.

LOKALIZACJA

KONTAKT

DOROTA BELTRANI

Dyrektor Działu Komercjalizacji i Zarządzania
DEVELOPED BY NAPOLLO © 2018
CZŁONEK POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

**Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.